O konkursie

Gimnazjalisto! Wygraj prawo nauki w sądeckim Elektryku.

1 lutego 2016 roku, oficjalnie ruszy szósta edycja konkursu „Indeks Elektryka”.

Czym jest Indeks Elektryka?

Zdobycie indeksu daje gimnazjalistom prawo do nauki w Zespole Szkół Elektryczno – Mechanicznych w Nowym Sączu, bez względu na wynik z egzaminu gimnazjalnego. Zwycięzcy nie muszą przechodzić przez stres związany z rekrutacją i mogą uczyć się na dowolnie wybranym profilu.

Celem konkursu jest wyłowienie największych talentów, zapewnienie im kształcenia na wysokim poziomie, co w późniejszym czasie na pewno zaowocuje. Co roku wielu uczniów ZSEM zdobywa indeksy i bez problemów dostaje się na najlepsze wyższe uczelnie w Polsce. To tutaj w Nowym Sączu rodzi się elita ludzi, którzy są przyszłością naszego kraju. Teraz i Ty możesz dołączyć do Nas, nie martwiąc się o wynik rekrutacji. Wystarczy, że weźmiesz udział w konkursie i pokażesz na co Cię stać.

Pierwszy etap odbywał się będzie w dniach 01 – 03 lutego 2016 roku, w formie elektronicznej, czyli online na platformie e-learningowej organizatora. Uczestnicy wybiorą jedną kategorię w której czują się najlepiej (matematyka, j. angielski, informatyka) i jedyne co będą musieli zrobić to wykazać się wiedzą i umiejętnościami z danej dziedziny.

Do finału przejdzie 6 uczestników z każdej kategorii, którzy uzyskają największą liczbę punktów.

Wielki finał rozgrywał się będzie w budynku ZSEM w Nowym Sączu dnia 03.03.2016.

W każdej z kategorii weźmie udział sześciu najlepszych z pierwszego etapu, z których troje gimnazjalistów z największą ilością punktów otrzyma prawo nauki w ZSEM.

Zwycięzcy już 03 marca będą mieli zagwarantowane miejsce wśród uczniów sądeckiego „Elektryka”.

Gimnazjalisto, przyjmujesz wyzwanie?

więcej informacji na indeks.zsem.edu.pl, facebook/indekselektryka